רונן נחמן

רונן החל את דרכו בעיקר בקסמי קלפים אותם למד בימי ילדותו ב"מערת הקסמים" בתל אביב. כיום רונן הקוסם מופיע באירועים בחברות הי-טק, בתי-מלון, קייטנות, מתנ"סים, וועדי-עובדים, מועדוני-ספורט קיבוצים, מושבים, חוגי בית, מסיבות פרטיות ומשפחתיות ועוד. היה קוסם הבית של מלון שרתון מוריה אילת לפני מספר שנים ועוד. 

במשך השנים רונן לימד והדריך מבוגרים וילדים שרצו להיכנס לעולם הקסום של אמנות האשליות וחלקם אף הפך לקוסמים מקצועיים. הכין את התוכניות ומערכי השיעור ל"בית הספר הגדול לקסמים של קליוסטרו" ואף לימד את המדריכים שם. בנוסף, ערך את הספר "קסמים מקצועיים לחובבים" בהוצאת פרולוג. רונן ממשיך ועורך סדנאות לימוד קסמים וסדנאות קיפול בלוני צורות בקייטנות, במתנסים ועוד. 

רונן גם מבצע מופעים רבים בהתנדבות, באירגון קו לחיים, אירגון נשים מוכות, בית-חולים דנה, בית חולים שניידר ולגורמים נזקקים נוספים. גם בעיתות מלחמה (למשל במבצע "עופרת יצוקה" בינואר 2009) נסע ליישובי הדרום המופגזים והופיע בהתנדבות במקלטים.

רונן הוא חבר אגודת הקוסמים הישראלית וחבר אמ"י (איגוד אמני ישראל). כיום משמש כחבר הנהלת אגודת הקוסמים. בעבר שימש כמזכ"ל האגודה וכסגן נשיא שלה. בשנים האחרונות רונן עובד גם כמדריך טיולים ובעיקר בהדרכת טיולים מזמרים. רונן גם מבצע מופעים רבים בהתנדבות, באירגון קו לחיים, אירגון נשים מוכות, בית-חולים דנה, בית חולים שניידר ולגורמים נזקקים נוספים. 

הזמינו כעת את הקוסם רונן נחמן, קסמים טלפתיה ובידור: 052-2528464.

דילוג לתוכן