אטרקציות והפעלות באירועים

בכל אירוע או מסיבה, יום הולדת או חגיגה ניתן לשלב אטרקציות להגברת החוויה. אטרקציות אלו כוללות הפעלה של בובות ענק צבעוניות, איפורי פנים, משחקים, בינגו, ריקודים, וכמו כן אטרקציות לאירועי מבוגרים – מיסטיקנים, מאסג'יסטים ועוד.

בובת ענק צבעונית

בובת ענק מוסיפה צבעוניות לאירוע. הפרווה הנעימה של בובת הענק נעימה למגע וליטוף, הליצנית שבפנים רוקדת עם הקהל – ילדים ומבוגרים, מתחבקת איתם ולוחצת להם ידיים. כיף להצטלם עם בובת ענק וכיף לרקוד איתה. ניתן להזמין לאירוע בובת ענק יחידה (בובת הדינוזאור החמוד שבתמונות) או מספר בובות ענק פרוותיות בצורות שונות.

איפורי פנים לילדים

באירועי הילדים ניתן לשלב מאפרת המתמחה באיפורי ילדים. המאפשרת משתמשת בחומרים אנטי-אלרגנים ומאפרת את הילדים במגוון איפורי פנים כולל צורות גיאומטריות, חיות, פרחים ועוד.

בינגו

במהלך ההפעלות ניתן לשלב כאחת האטרקציות את משחק הבינגו שמתאים לנוער ומבוגרים. ניתן אף להזמין את רונן הקוסם לאירוע שכולו בינגו ושבמהלכו רונן משעשע את הקהל בקטעי טלפתיה, קסמים ובמשחקים היתוליים בין כל קבוצת מספרים שהוא מעלה בגורל.

לימוד קסמים

באירועים לילדים ונוער (מגיל 6 ומעלה), כולל אירועי בר מצווה או בת-מצווה, ניתן לשלב סדנת לימוד קסמים. רונן הקוסם מביא את הקסמים, מחלק אותם, מלמד את הקסם וכל אחד יוצא עם קסם או מספר קסמים שהוא מסוגל להציג אותם לחבריו.

אטרקציות למבוגרים

באירועים לקהל מבוגר, כולל בר מצווה, בת מצווה, שמחות באולמות וכד', ניתן לשלב מיסטיקנים כגון אנשים שקוראים בכף יד או בקלפי טארות, נומרולוגים ואסטרולוגים. ניתן גם לשלב מעסים ומעסות שמגיעים עם מיטות טיפול ומבצעים עיסויים קצרים לקהל.

התקשרו כעת להזמנת אטרקציות למסיבות!

 

דילוג לתוכן