בר מצווה / בת מצווה

חוגגים בר צווה או בת מצווה ומעוניינים באירוע קסום ובלתי נשכח?

אירועי בר מצווה ובת מצווה הינם אירועים ייחודיים שלהם מגיעה תוכנית ייחודית. הם נערכים לרוב לפני קהל של 50 עד 200 מבוגרים וחלקם ילדים ובני נוער. מופע הקסמים המתאים הינו מופע סטנד-אפ של טלפתיה והומור למבוגרים. אפשר לשלב מופע קצר כזה בין המנות או מופע ארוך יותר בתום האירוע, במיוחד במידה ואין ריקודים עם תקליטן.

אפשר לשלב בתחילת האירוע קסמי קלוז-אפ (קסמים בין השולחנות), בסוף האירוע או במהלכו סדנאות קסמים לילדים ואטרקציות נוספות. אפשרי גם מופע קסמים משעשע לפני קהל הילדים והנוער בנפרד, כדי לתת למבוגרים מנוחה ואפשרות להנות לבדם מהארוחה או מתוכנית אחרת. 

באירועי בר מצווה ובת מצווה יותר אינטימיים, בהם הקהל מונה עד 15 איש, המופע נערך בישיבה ומשלבקסמי קלוז-אפ, כולל טלפתיה וקסמים בקלפים, גומיות, חוטים, חפצים של הקהל ועוד הפתעות המתרחשות ביד של המשתתפים ומתחת לאפם. 

במידה ועורכים מסיבות בר מצווה או בת מצווה בחוג הביתי לקבוצות של 20-50 בני נוער בלבד, הרי שצריך את רונן הקוסם שיצליח לרתק את הילדים. רונן משלב בהופעתו קסמים מפתיעים ומותחים. מסיבות בר-מצווה ובת-מצווה בחוג הביתי נערכות לרוב כשעתיים ולאחר מופע הקסמים ניתן לארגן את טקס המצווה, משחקי חברה וריקודים לקהל. 

הזמינו את רונן הקוסם למופע טלפתיה ובידור במסיבת הבר / בת מצווה שלכם!

המלצות מאירועי בר מצווה ואירועי בת מצווה

דילוג לתוכן