ימי הולדת לגילאי 3-5

ימי הולדת לילדים הקטנים הם חוויה של צבעוניות וכיף! 

(לגילאים אחרים לחץ כאן: לגילאי 6 עד 8,
לגילאי 9 עד 12לגילאי 13 עד 17

בגילאים אלה הילדים חווים לראשונה את העולם הפילאי של אמנות הקסמים. רונן הקוסם מתאים את עצמו לגיל הילדים ומשתמש בקסמים מרהיבים וצבעוניים בליווי סיפורים קסומים. רונן  הופך את ילדי יום ההולדת לקוסמים ומעניק להם מקל קסמים, כתר מבלונים וקסם במתנה. הם זוכים ליחס מועדף ומשתתפים בימי ההולדת באופן פעיל ביותר (במידה והם אינם ביישנים) ואף בוחרים את החברים שלהם כמתנדבים. 

לעיתים בקסם הראשון, רונן לא מצליח לבצע את הקסם… אבוי….. כנראה בגלל שהוא מבולבל!! אך ראו איזה פלא – כשילד יום-ההולדת, שקיבל כבר את מקל הקסמים והוא כמובן כבר קוסם אומר את מילת הקסמים… הופ – הקסם מצליח ומיד! 

הקסמים בימי הולדת שרונן עורך לגיל זה כוללים קסמים עם קוביות שמופיעות ונעלמות, שרשראות שמתחברות באוויר, כדורים שמופעים ונעלמים, פרחים שמחליפים צבע באופן קסום, חרבות קטנות שנכנסות לבלון והוא לא מתפוצץ, חיות, מטפחות ועוד. 
  
מסיבות ימי הולדת לילדים נערכות לרוב כשעתיים. ילד יום-ההולדת הוא חתן המסיבה והוא במרכז המסיבה לכל אורכה. בנוסף למופע הקסמים המשעשע, רונן מארגן גם את טקס יום-ההולדת והשירים, את משחקי החברה ובסוף מרקיד את כל הילדים בריקודים שמחים ומעניק להם פרסים קטנים או בלוני צורות. 
  
מופעי קסמים נמשכים כ-50 דקות מתוך השעתיים של ההפעלה, אך יתכנו שינויים במשך המופע והאירוע ובתוכנם ע"פ בקשת המזמין או לפי הקהל בשטח. 

הזמינו כעת את רונן להפעלת קוסם ואטרקציות מדהימות!

המלצות מאירועי ימי הולדת לגילאי 3-5

דילוג לתוכן