יום הולדת לגילאי 6-8

אין יום הולדת מוצלח כמו יום הולדת עם רונן הקוסם!! 

(לגילאים אחרים לחץ כאן: לגילאי 3 עד 5,
לגילאי 9 עד 12לגילאי 13 עד 17

ילדים בגילאים אלה, לרוב כבר השתתפו במסיבות יום הולדת רבות עם קוסמים והם אוהבים קוסמים ואוהבים לראות ולהשתתף במופעי קסמים. 

רונן הקוסם מתאים את עצמו לגיל הילדים ומשתמש בקסמים מרהיבים וצבעוניים בליווי סיפורים קסומים ומותחים. רונן הופך את ילדי היום הולדת לקוסמים ומעניק להם קסם במתנה, מקל קסמים וכתר מבלונים. הם זוכים ליחס מועדף ומשתתפים באופן פעיל ביותר לאורך האירוע והם אלו שבוחרים את החברים שלהם כמתנדבים. 

המופע במהלך היום הולדת אינו אחיד והוא משתנה מקהל לקהל בעיקר ע"פ גילו. מופעי קסמים בגיל זה כוללים קסמים עם קלפים שמתרוממים באוויר, קוביות שמופיעות ונעלמות, חיות, כדורים שמופיעים ונעלמים ביד הילדים, גליוטינה לחיתוך אצבע, קובייה גדולה שנעלמת ומופיעה, פאזל מסתורי, שטרות כסף ועוד. 
  
מסיבות יום הולדת לילדים נערכות לרוב כשעתיים. ילד היום הולדת הוא חתן המסיבה והוא במרכזה לכל אורכה. בנוסף למופע הקסמים המשעשע, רונן הקוסם מארגן גם את טקס היום הולדת והשירים, את משחקי החברה ובסוף מרקיד את כל הילדים ב"סנופי דיסקו" ומעניק לילדים פרסים קטנים או בלוני צורות. 
  
משך מופע הקסמים כ- 50 דקות מתוך השעתיים של היום הולדת, אך יתכנו שינויים במשך המופע והאירוע ובתוכנם ע"פ בקשת המזמין או לפי הקהל בשטח.

 

הזמינו את רונן הקוסם למופע קוסמים מצחיק והפעלה מלאה של שעתיים מהנות!

המלצות מאירועי ימי הולדת לגילאי 6-8

דילוג לתוכן